info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Prodigieuse Boost crème gel Multi-Correction + Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Çmimi:4,700.00 L 3,760.00 L -20%

Set për përkujdesjen e fytyrës

Stock: Ka stok

SKU: NUXE112
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

40 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Prodigieuse Boost Multi-Correction Gel Cream
Ky xhel-krem me kompleks anti-oksidant nga lulet e jaseminit lufton efektet e dëmshme, të shkaktuara në lëkurë nga stresi, lodhja, ndotja etj.
Respekton balancen natyrale të lëkurës. Ditë pas dite, lëkura është më e freskët dhe dhe shenjat e para të moshës reduktohen dukshëm.
Lëkura njëtrajtësohet dhe zbutet.
Teksturë e lehtë me efekt mat, ideale për lëkurat normale në mikse.

Përbërësit kryesorë natyralë: lule jasemini, lule kalendula, sheqer qelizor, vitaminë C, acid hialuronik.

Very Rose Smoothing Micellar Water 3 in 1
Ujë micelar me veprim të trefishtë.
Largon make up-in, pastron & zbut.
Me ujin floreal të trendafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme.
Respekton florën e lëkurës.

Testuar nën kontroll oftalmologjik. Përmban 97% përbërës me origjinë natyrale.
Pa përbërës me origjinë shtazore.

Në mëngjes dhe mbrëmje me një pambuk aplikohet në fytyrë dhe sy.
Nuk shpëlahet.

Prodigieuse Boost gel-creme :
INGREDIENTS : AQUA/WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PHENYL TRIMETHICONE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, SILICA, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, RIBOSE, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, PENTYLENE GLYCOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL [N3904/A]
Very Rose micellaire apaisante water 3 en 1 :
AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PENTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM GLUCONATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL [N4105/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.