info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Nuxuriance Ultra Crème Nuit Redensifiante

Çmimi:6,900.00 L 5,520.00 L -20%

Krem nate me veti anti-moshë dhe ridensifikuese
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE106

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Trajtim nate me veti anti-moshë dhe ridensifikuese.
Rigjeneron, mbush dhe ristrukturon lëkurën.

Formuluar me qeliza Bi-floral® nga shafrani dhe Bougainvillea dhe esktrakte nga petalet të lulëkuqeve organike.

Lëkura duket tepër rinore, e butë dhe me shkëlqim natyral.
Shenjat e moshës zbehen dhe lëkura është tërësisht e njëtrajtshme.

93.2% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Aplikoni Nuxuriance® Ultra Global Redensifying Anti-Aging Night Cream në mbrëmje, në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar paraprakisht.

– Ngrohni në pëllëmbët e duarve një sasi të vogël nga kremi
– Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte në drejtimin nga poshtë lartë, me pëllëmbët e shtrira. Përsëriteni këtë veprim 3 herë.
– Trajtoni cdo natë rrudhat e ballit me lëvizje gjatësore duke përdorur 2 gishtat tregues. Përsëriteni 3 herë.
– Përdorni mollëzat e gishtave për të masazhuar zonën ovale të fytyrës dhe mjekrën.Përsëriteni 3 herë.

AQUA / WATER, GLYCERIN, Prunus amygdalus DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, behenyl ALCOHOL, caprylic / capric triglyceride, Helianthus annuus (SUNFLOWER) SEED OIL, arachidyl ALCOHOL, hydroxyethyl UREA, dimethicone, PERFUME / FRAGRANCE, TALC, HYDROXYETHYL ACRYLATE / sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, tOCOPHEROL, CETEARYL ALCOHOL, capryloylglycine, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, arachidyl glucoside, cocoglucoside, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, Bougainvillea glabra LEAF CELL EXTRACT, CITRIC ACID, dehydroacetic acid, Sodium Gluconate, OPUNTIA COCCINELLIFERA FLOWER EXTRACT, HYALURONIC ACID, AMMONIUM LACTATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, LAUROYL LYSINE, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOALA VERO EXTRACTE, BENZ CACAO EXTRACTO EXTRACT, BENZ CACAO (COCOALAVERO RHOLAH EXTRACTE), BENZ CACAO EXTRACTECROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL [N3205 / B]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.