info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Nuxellence soin anti-age yeux recharger

Çmimi:5,400.00 L 3,780.00 L -30%

Krem për sytë me veti anti moshë
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE090

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Specific For

Suitable For

, ,

Kjo përkujdesje anti-moshë me 10 patenta (FR) vepron në zemër të qelizave dhe i ndihmon të ruajnë një nivel energjie optimale, për një shikim që duket më i ri dhe rrezatues.
Tekstura e tij kremoze me ngjyrë krijon efektin “mjegullues” dhe lëmues për zonën poshtë syve.
Me pasiflorë dhe acid hialuronik në përmbajtje.
E veçanta e këtij produkti është aplikatori masazhues dekongjestionues, i cili përhap produktin në mënyrë ideale dhe ofron një efekt freskues të menjëhershëm.

Aplikoni produktin në zonën e syve në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.
1. Me ndihmën e aplikatorit, aplikoni 3 pika nga produkti në zonën e poshtme të syve.
2. Përhapni kremin në këtë zonë me ndihmën e aplikatorit në drejtimin nga brenda-jashtë.
3. Përsërisni të njejtin veprim në pjesën e sipërme të syve dhe përgjatë harkut të vetullave, pa harruar hapësirën midis vetullave.
4. Përhapeni produktin me ndihmën e aplikatorit sa më jashtë zonës së syve të jetë e mundur.

DIMETHICONE, AQUA/WATER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TALC, SILICA, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, MICA, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 77492/IRON OXIDES, SODIUM HYALURONATE, METHICONE, LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, CI 77491/IRON OXIDES, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT, PASSIFLORA INCARNATA EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, ANCHUSA ARVENSIS EXTRACT, TIN OXIDE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, SODIUM BENZOATE, ARAUCARIA ANGUSTIFOLIA SEED EXTRACT, DARUTOSIDE [N2403/B].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.