info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Merveillance Expert Crème Lift-Fermete

Çmimi:6,200.00 L 4,960.00 L -20%

Krem dite me veti anti-rrudhë për lëkura normale
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE123
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

, ,

Krem ​​zbutës i pasur me një vaj mikro-algash ultra korrigjues, një përbërës aktiv jeshil që përqendron fuqinë e 4 miliard qelizave në një pikë të vetme, për të forcuar lëkurën tuaj çdo ditë.

Tiparet e fytyrës duken të tonifikuara për 64% të femrave.

Rrudhat zbuten dhe lëkura është më e fortë.

Pas 2 muajsh, 100% e grave ndjejnë se lëkura e tyre është më e bukur dhe më elastike.

Ideale për lëkurën normale në të thatë.

Tekstura e saj mbështjellëse ofron elasticitet dhe qëndrueshmëri të menjëhershme.

Aplikohet në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Masazhojeni derisa kremi të përthithet plotësisht.

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas serumit.

AQUA/WATER, RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT WATER, GLYCERIN, ROSA MOSCHATA SEED OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, DICAPRYLYL CARBONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, PARFUM/FRAGRANCE, BEHENYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL UREA, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, LAUROYL LYSINE, PHENYL TRIMETHICONE, TOCOPHEROL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ROSA CANINA FRUIT OIL, DEHYDROACETIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, AMMONIUM LACTATE, HEMEROCALLIS FULVA EXTRACT, GERANYLGERANYLISOPROPANOL, SODIUM BENZOATE [N2902/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.