info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Insta-Masque Purifiant + Lissant

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Maskë pastruese me efekt të menjëhershëm
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE062
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Kjo maskë pastruese kombinon veprimet e ujit të trëndafilit me argjilën e bardhë, për të pastruar butësisht lëkurën.

Për 2 minuta , lëkura është dukshëm e pastër dhe e zbutur . Struktura e saj ultra-sensoriale nuk e than lëkurën, i jep ndjesi të jashtëzakonshme freskie dhe nuk krijon ndjesi tërheqjeje.

Përbërësit kryesorë aktivë: Ujë trëndafili, argjila e Bardhë (Kaolinë).

Një ose dy herë në javë

Vendosni një sasi të konsiderushme në lëkurë të thatë në të gjitha zonat që doni të trajtoni, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 2 minuta për të kapur siç duhet papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës.
Pastaj lagni lehtë duart, masazhoni me lëvizje rrethore derisa maska të kthehet në qumësht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret në dush.

AQUA/WATER, KAOLIN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PARFUM/FRAGRANCE, CETEARYL GLUCOSIDE, TOCOPHEROL, BENZYL ALCOHOL, LEVULINIC ACID, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, SODIUM LEVULINATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) PROTEIN, DEHYDROACETIC ACID, PHENOXYETHANOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE [N4202/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.