info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Insta-Masque Exfoliant + Unifiant

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Maskë eksfoliuse dhe unifikuese me efekt të menjëhershëm
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE061
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Kjo maskë eksfoliuese kombinon vetitë e ujit të trëndafilit, vajit Macadamia dhe një pudre me origjinë natyrore për të eksfoliuar dhe unifikuar lëkurën në 2 minuta . Menjëherë struktura e lëkurës zbutet dhe ndriçohet.

Struktura e saj e fortë shndërrohet në vaj gjatë masazhit për një moment kënaqësie të vërtetë.
Përbërësit kryesorë aktivë: Ujë trëndafili, vaj Macadamia, pudër e imët eksfoliuese (silicë me origjinë natyrore).

98.3% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Një ose dy herë në javë

Vendosni një sasi të konsiderushme në lëkurë të thatë në të gjitha zonat që doni të trajtoni, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 2 minuta për të kapur siç duhet papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës.
Pastaj lagni lehtë duart, masazhoni me lëvizje rrethore derisa maska të kthehet në qumësht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret në dush.

COCO-caprylate / caprate, Macadamia integrifolia SEED OIL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDES, GLYCERIN, SUCROSE LAURATE, Sucrose Stearate, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, HYDRATED SILICA, PERFUME / FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, AQUA / WATER, Levulinic ACID, SODIUM Gluconate , XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM LEVULINATE, ANHYDROXYLITOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XYLITOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ER4ITHOTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XYLITOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ER4ITHOTR3OXYETHANOL, SEED OIL3THOSPERHUMIL4 (SEEDO320), SEED OIL 3

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.