info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

 • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Çmimi:7,800.00 L 4,700.00 L -39%

Bli kremin anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

 • Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse

  Krem me veti anti-moshë për lëkurë të thatë
  40 ml

  Stock: Ka stok

 • Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

  Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë
  50 ml

  Stock: Ka stok

Stock: Ka stok