info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse + Very rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Çmimi:4,700.00 L 3,760.00 L -20%

Set për përkujdesjen e fytyrës

40ml, 40ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE121
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml, 40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Ky krem me kompleks antioksidant nga lulet e jasminit lufton efektet e dëmshme të shkaktuara në lëkurë nga stresi, lodhja, ndotja etj. Respekton balancen natyrale të lëkurës. Ditë pas dite, lëkura është më e freskët dhe dhe shenjat e para të moshës reduktohen dukshëm. Lëkura njëtrajtësohet dhe zbutet.Teksturë e lehtë me efekt ushqyes, ideale për lëkurat e thata.
Përbërësit kryesorë natyralë:lule jasemini, lule kalendula, sheqer qelizor, vitamin C, acid hialuronik, vaj makadamia
92 % e përbërësve janë me origjinë natyrale
Ujë micelar me veprim të trefishtë.
Largon make up-in, pastron & zbut.
Me ujin floreal të trendafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT në përmbajtje.

Very Rose Ujë Micelar : Në mëngjes dhe mbrëmje me një pambuk aplikohet në fytyrë dhe sy.
Nuk shpëlahet.

Prodigieuse Boost Krem: Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Prodigieuse Boost Silky Cream: AQUA/WATER, SQUALANE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROGENATED COCONUT OIL, TRIBEHENIN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, TOCOPHEROL, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, RIBOSE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, GELLAN GUM, PENTYLENE GLYCOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE [N3903/A]

Very Rose micellaire apaisante water 3 en 1 :
AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PENTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM GLUCONATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL [N4105/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.