info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Concentré Préparateur Energisant

Çmimi:3,800.00 L 3,040.00 L -20%

Krem para përgatitor me veti energjizuese
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE079
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

100 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Frymëzuar nga kozmetika koreane, ky locion pëgatitor i lëngshëm, me një kompleks antioksidues, relakson, hidraton në mënyrë të menjëhershme dhe i jep freski dhe energji lëkurës.

Plot energji, lëkura është e gatshme të përthithë produktet e tjera kujdesit ditor.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: Lule jasemini, lule Calendula, Sheqer qelizor, Vitaminë C, Acid hialuronik me origjinë natyrore.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, para produkteve të përkujdesjes për fytyrën. Përhapeni duke e tamponuar lehtë me gishta.

AQUA/WATER, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., PPG-26-BUTETH-26, PHENOXYETHANOL, RIBOSE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL*, ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, CHONDRUS CRISPUS/CARRAGEENAN, ASCORBYL GLUCOSIDE, SODIUM GLUCONATE, GELLAN GUM, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, ARGININE, SODIUM HYDROXIDE, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE [N3905/A] *dérivé d’huile de ricin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.