info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Body Relaxing Fragrant Water

Çmimi:4,500.00 L 3,150.00 L -30%

Ujë i parfumuar me aromë kokosi, lulesh dhe vaniljeje
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE127

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

NUXE Body Relaxing Fragrant Water është një ujë i parfumuar i formuluar me 95% përbërës natyralë.
Ky produkt do t’i dhurojë lëkurës suaj një ndjesi freskie dhe butësie të mëndafshtë, një domosdoshmëri për adhuruesit e NUXE.

Frymëzuar nga prekja e lehtë e një përkëdheljeje, ky ujë aromatik e mbështjell lëkurën në një aromë të ëmbël dhe i mahnit shqisat me aromën e tij delikate, që përmban nota të ujit të kokosit, luleve të bardha dhe vaniljes së egër.
Uji i parfumuar Nuxe kombinon aromën relaksuese me kujdesin e lëkurës për t’ju lejuar të përkëdhelni dhe të kaloni një moment për veten tuaj.

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në gjithë trupin. Mund të aplikohet edhe në flokë si një parfum

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL [N2108/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.