info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Nuxe Baume Nuit Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Çmimi:8,100.00 L 4,860.00 L -40%

Bli balsamin e natës anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Baume-Huile Recuperateur Nuit

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

 • Nuxe Crème Prodigieuse Boost Baume-Huile Recuperateur Nuit

  Balsam riparues për natën me veti anti-moshë
  50 ml

  Stock: Ka stok

 • Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

  Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë
  50 ml

  Stock: Ka stok

Stock: Ka stok