info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Uturak për fëmijë

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Uturak plastik, i përshtatshëm për fëmijë mbi 10 muajsh.

  • Gri
  • blu
  • Rozë
Spastroje
Roze
Roze
Gri
Gri
Blu
Blu

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Nuanca

Gri, blu, rozë

Fëmija juaj rritet ditë pas dite. Vjen një moment që ju duhet t’ia hiqni pelenat dhe ta mësoni që të shkojë vetë në tualet.
Kjo është tepër e vështirë sidomos në fillim, për këtë arsye NUK prezanton uturakët, të cilët mund të përdoren si një fazë kalimtare e ndërmjetme.
Janë ergonomikë dhe kanë një pjesë të pasme që shërben për t’u mbështetur.
Kanë diametër të madh, çka mundëson rehati dhe konfort.
Tepër higjienikë.