info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Thermo Rapid

Çmimi:4,500.00 L 4,050.00 L -10%

Ngrohës NUK për shishet e biberonave

Stock: S’ka stok

SKU: NUK139
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1 copë

Suitable For

,

Fëmijëve të vegjël u nevojiten disa vakte ushqimore në ditë.
Nëpërmjet ngrohësit të biberonave NUK ju jeni të përgatitur për të ngrohur dhe përgatitur ushqimin tuaj në çdo moment të ditës.
Nevojiten rreth 3-4 minuta për të ngrohur një sasi qumështi prej rreth 240 ml.
Koha e ngrohjes varion nga lloji i ushqimit që do ngrohni dhe nga sasia e ujit që keni hedhur në pajisje.
Në momentin që është arritur temperatura e nevojshme për ngrohjen, fiket automatiksht.

Praktik në përdorim.