info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Termus për lëngje

Çmimi:3,000.00 L 2,700.00 L -10%

Termus për lëngje me kapacitet 215 ml për fëmijë mbi 12 muajsh

Stock: Ka stok

SKU: NUK171
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

215 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Të gjitha veprimtaritë gjatë ditës, jo vetëm që i japin kënaqësi vogëlushëve, por edhe i bëjnë të etur gjithashtu! Kjo është arsyeja pse, në verë, një ujë apo lëng i freskët është i domosdoshëm, ndërsa, në dimër, të vegjëlit janë të lumtur të pinë diçka të ngrohtë.
Sidomos në këto stinë, ndonjëherë është e vështirë t’i mbash pijet në një temperaturë konstante dhe të përshtatshme. Termusi prej çeliku që nuk ndryshket NUK Active Cup siguron përgjigjen!
Gota inovative siguron që pijet të qëndrojnë të ngrohta ose të freskëta për një kohë më të gjatë.

Karakteristikat:
• Termusi prej çeliku të pandryshkshëm, ka dy veshje që i mbajnë pijet të ngrohta ose të freskëta deri në 2 orë;
• I lehtë në peshë dhe nuk lejon derdhjen gjatë aktiviteteve/lojërave;
• Çelik inox me cilësi të lartë (18/8): i qëndrueshëm, nuk gërvishtet, pa erë dhe me shije neutrale;
• Koka e silikonit me një zonë të butë të integruar i jep vogëlushëve ndjesi të këndshme gjatë pirjes së lëngjeve, pa BPA;
• I përshtatshëm për fëmijët mbi 12 muaj, kapaciteti 215 ml.

I disponueshëm në dy ngjyra.