info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Tas ushqimi

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Tas ushqimi me mbështetëse silikoni që puthitet në tavolinë, për fëmijë mbi 6 muaj

Stock: Ka stok

SKU: NUK248
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1 tas, 2 kapakë

Mosha

Suitable For

,

Zakonet e të ngrënit mësohen që në vegjëli. Për ta bërë proçesin e konsumimit të ushqimit sa më të këndshëm dhe të lehtë për fëmijët tuaj, NUK iu mundëson një sërë aksesorësh të lehtë në përdorim, praktik dhe me dizajn të veçantë.

Tasi i ushqimit NUK ka një kapacitet të mjaftueshëm për të hedhur sasinë e ushqimit që mund të konsumojë i vogli juaj.
Ngjitet në tavolinë, çka eviton rrëzimin e tij dhe derdhjen e ushqimit.
Në paketim përfshihen 2 kapakë -njëri shërben gjatë ngrohjes së ushqimit në mikrovalë dhe tjetri është menduar për t’u përdorur gjatë transportit ose ruajtjes në frigorifer.
Mund të vendoset në mikrovalë dhe mund të lahet në lavastovilje.
I disponueshëm në 3 ngjyra:
-blu;
-rozë;
-mustardë.