info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Shishe plastike My Love

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Shishe plastike My love per bebe 0-6 muajsh
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Shishe plastike My love me kokë biberoni latex, e përshtatshme për bebe nga 0-6 muajsh.
Koka e biberonit përmban sistemin Anti-Colic, i cili mundëson rrjedhje konstante, ul presionin e krijuar në brendësi të shishes dhe pakëson kolikat.
Shishja është prej plastike, nga polipropilen me cilësi të lartë (PP).
Ajo përshtatet me të gjitha kokat ndërruese të biberonave të linjës First Choice+.
Ka një kapacitet prej 150 ml.
Nuk përmban BPA.