info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Çmimi:1,000.00 L 900.00 L -10%

Shishe plastike First Choice me kokë silikoni dhe me kontrollues temperature
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Risi nga NUK – Shishja me Kontrollues Temperature ndihmon prindërit të sigurohen për temperaturën optimale gjatë ushqyerjes së foshnjës së tyre.
Kontrolluesi i temperaturës ndryshon ngjyrën në bazë të temperaturës së qumështit: nëse qumështi është shumë i nxehtë, treguesi do të kthehet në ngjyrë të bardhë dhe nëse është shumë i ftohtë merr ngjyrë blu.
Megjithatë pavarësisht kontrolluesit të temperaturës, rekomandohet dhe një kontroll i dytë nga prindërit, përpara se qumështi ti jepet fëmijës.

Koka e biberonit është prej silikoni dhe është e dizenjuar në mënyrë të tillë që të jetë sa më e ngjashme me kokën e gjoksit.
Sistemi Anti-Colic siguron një rrjedhje konstante dhe ndihmon në pakësimin e kolikave të bebit.

I përshtatshëm për fëmijë 0-6 muajsh.
Ka një kapacitet prej 150 ml.
I testuar klinikisht.
I disponueshëm në disa ngjyra.