info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Set ushqimi

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Set trajnues për ushqyerjen individuale të fëmijëve tuaj

Stock: Ka stok

SKU: NUK014
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Seti përmban: një lugë, një pirun dhe një thikë, prej çeliku që nuk ndryshket.
Të përshtatshme për tu larë në lavastovilje.

Vetitë:
-të dizenjuara specifikisht për duart dhe gojën e vogël të fëmijëve tuaj;
-mbahen lehtësisht nga fëmijët;
-të sigurta.
Të përshtatshme për fëmijë mbi 18 muajsh.
Të disponueshme në ngjyrë blu.