info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Set për përgatijen e akulloreve

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Set specifik për krijimin e akulloreve ose lëngjeve të ngrira

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Mosha

,

Suitable For

,

Në periudhën e verës, kur janë duke luajtur dhe harxhuar energji, fëmijët kanë nevojë për diçka që ti freskojë.
Ku ka më mirë se diçka të përgatitur nga vetë ju.
NUK ju vë në dispozicion disa aksesorë ushqimi, me forma specifike, në të cilat ju mund të hidhni lëngjet e frutave apo kosin dhe ti vendosni në frigorifer.
Pasi të jenë gati, ia jepni fëmijëve tuaj ti konsumojnë si akullore.
Format mbahen lehtësisht nga duart e vogëla të fëmijëve.

Të përshtatshme për fëmijë mbi 10 muajsh.