info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Pompë nasale

Çmimi:450.00 L 405.00 L -10%

Pompë nasale për zhbllokimin e hundës së fëmijëve

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

1 copë

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Virozat prekin shumë shpesh bebet, dhe duke qënë se në muajt e parë të jetës ata marrin frymë kryesisht me hundë, një hundë e bllokuar nënkupton probleme me frymëmarrjen sidomos gjatë natës dhe në momentet që ushqehet.
Dekongjestionuesi nazal i NUK është një mënyrë e thjeshtë, higjienike dhe praktike për të zhbllokuar hundën e bebeve tuaja. Ndihmon në largimin e mukusit shpejt dhe pa shkaktuar dhimbje.

Ka një dizajn të thjeshtë dhe është i lehtë për t’u pastruar.
Pa BPA.

Ushtrohet presion në pompë.
Pompa Nazale vendoset me kujdes në hundën e bebit.
Njëra anë e hundës mbahet e bllokuar me dorë, kurse te tjetra futet koka e pompës.
Pakësohet me kujdes presioni në pompë me qëllim që të tërhiqet mukusi dhe hunda të pastrohet.
Pasi mbaron proçedura, pompa lahet dhe pastrohet me ujë të ngrohtë.
Të mos vendoset në mikrovalë ose në sterilizues pasi mund të shpërthejë.