info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

NUK Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Çmimi:28,000.00 L 25,200.00 L -10%

Pompë gjiri elektrike me 2 koka me adaptor dhe bateri të rikarikueshme

Stock: Ka stok

SKU: NUK278
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për foshnjët 6 muajt e parë të jetës. Në rastet kur gjidhënia nuk është e mundur si pasojë e angazhimeve të shumta të nënës dhe kohës që ajo kalon larg foshnjës së saj, iu vjen në ndihmë pompa elektrike e NUK.

Për të sjellë komoditet dhe lehtësi për secilën nga nënat, pompa elektrike e gjirit NUK me 2 koka ofron:
• Fleksibilitet dhe efikasitet në pompimin e qumështit të gjirit;
• Mbledhje optimale të qumështit. Mund të zgjidhni njërën nga 4 shkallët e fuqisë së veprimit;
• Ekran LCD që mundëson monitorimin e seancës së pompimit:
-Sipas dritës;
-Kohëzgjatjes së pompimit;
•ka një veshje prej silikoni të butë, me qëllim që të mos dëmtojë apo të vrasë nënën gjatë proçesit të nxjerrjes së qumështit;
• Proces produktiv dhe efektiv në një kohë të shkurtër;
• Bateri e rikarikueshme, e cila zgjat deri në 1.5 orë;
• Kombinohet me të gjitha shishet Nature Sense NUK;
• Pastrohet me lehtësi.