info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Përshtatës WC

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Përshtatës WC komod për fëmijë

Stock: S’ka stok

SKU: NUK226
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Trajnuesi i WC-së NUK ka formë ergonomike. Pjesa mbështetëse e lartë e bën atë tepër komod për t’u përdorur.
Tepër higjienik, në sajë të mbrojtësit nga spërklat.
I përshtatshëm me të gjitha WC-të.
Mund të varet dhe nuk zë shumë vend.
Ngjyrë rozë.