info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Koka ndërruese Classic

Çmimi:450.00 L 405.00 L -10%

Koka ndërruese për shishet e biberonave Classic, të përshtatshme për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: S’ka stok

SKU: NUK009
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

NUK ka për qëllim rehatinë dhe komoditetin e fëmijëve gjatë pirjes së qumështit apo lëngjeve të tjera.
Për këtë arsye gjatë dizenjimit të kokave të biberonave u mor parasysh forma e gjoksit të nënës.
Kokat ndërruese për biberonat Classic janë prej silikoni, me grykë të ngushtë dhe rrjedhje të mesme.
Kanë sistemin Anti-Colic që pakëson formimin e bulëzave të ajrit gjatë pirjes dhe redukton kolikat.

Të përshtatshme për fëmijë 6-18 muajsh.