info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Gotë Action Cup

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Gotë për konsumimin e ujit dhe lëngjeve, për fëmijë mbi 12 muaj
230 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Masa

230 ml

Mosha

Suitable For

,

Gota e NUK-ut Action është zgjedhja ideale për fëmijët mbi 12 muaj.
Konsumimi i lëngjeve dhe ujit bëhet nëpërmjet pipëzës, prej materiali të butë që nuk shkakton irritime të qiellëzës dhe mishrave të dhëmbëve.
Ka një mekanizëm praktik, që nuk lejon derdhjen e lëngjeve apo ujit.
Lehtësisht e transportueshme.
E përshtatshme për t’u mbajtur nga duart e vogëla të fëmijëve tuaj.
Ka një kapacitet prej 230 ml.
Pa BPA.

I disponueshën në ngjyrat:
-blu;
-rozë;
-e bardhë;
-lejla;
-jeshile.