info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Genius biberon i gënjeshtërt

Çmimi:600.00 L 540.00 L -10%

Biberon i gënjeshtërt me kokë gome për fëmijë 0-2 muajsh
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK253
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Biberoni i gënjeshtërt përdoret pothuajse nga të gjithë fëmijët. Prindërit janë gjithmonë në dilemë për zgjedhjen e tij.
NUK iu ofron një sërë biberonash të gënjeshtërt tepër praktikë dhe komodë për fëmijët tuaj.
NUK Genius është një biberon i gënjeshtërt me kokë prej gome dhe formë natyrale, delikat me mishrat e dhëmbëve.
Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit të nënës.

Karakteristikat:
-koka e biberonit të gënjeshtërt është prej gome të butë, me përmasa të tilla që e lejon të mbahet në gojë nga fëmijët dhe të thithet, pa dëmtuar mishrat e dhëmbëve apo qiellëzën;
-formë natyrale, e cila lejon lëvizshmëri të plotë të gjuhës;
-e aprovuar nga stomatologët;
-nuk përmban BPA.