info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Enë për ngrirje

Çmimi:2,000.00 L 1,800.00 L -10%

Enë për ngrirje e ndarë në 9 kompartimente të vogla
Kapaciteti total 540 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK170
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

540 ml

Material

Mosha

,

Suitable For

,

NUK Freezer Tray është zgjidhja e duhur për të ruajtur ushqimin e fëmijëve tuaj.
Ena është e ndarë në 9 kompartimente të vogla me një kapacitet prej 60 ml secila.
Është e përbërë prej silikoni, çka e bën tepër fleksibël dhe mundëson nxjerrjen e ushqimit me lehtësi.
Ena është e pajisur me një kapak, i nevojshëm për të ruajtur sa më mirë ushqimin.

Tepër e thjeshtë për tu përdorur:
-hidhni ushqimin e sapo përgatiur në secilin nga kompartimentet e enës;
-vendoseni në frigorifer.

Pa BPA.