info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Çmimi:5,240.00 L 4,192.00 L -20%

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem hidratues me veti anti-rrudhë, i përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.
Një koncentrat i përbërësve aktivë kundër plakjes, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe rigjeneron epidermën.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.
Përhapet me lehtësi dhe pa ushtruar presion nga pjesa qëndrore e fytyrës drejt pjesëve anësore.
Mund të përdoret si bazë për make-up-in.

Aqua (Water)°, Glycerin°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Dicaprylyl Ether°, Octyldodecanol°, Butylene Glycol°, Arachidyl Alcohol°, Behenyl Alcohol°, Parfum (Fragrance)°, Arginine°, Glyceryl Stearate°, C10-18 Triglycerides°, Sodium Cocoyl Alaninate°, Trehalose°, Mica°, Arachidyl Glucoside°, Glyceryl Behenate°, Trihydroxystearin°, Glyceryl Caprylate°, Sclerotium Gum°, Xanthan Gum°, Crithmum Maritimum Extract°, Sodium Hyaluronate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Galactaric Acid°, Helichrysum Italicum Leaf Cell Extract°, Laminaria Ochroleuca Extract°, Biosaccharide Gum-2°, Tocopherol°, Phytic Acid°, Helichrysum Arenarium Flower Extract*°, Punica Granatum Seed Extract*°, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Extract*°, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract°, Camellia Sinensis Leaf Extract*°, CI 77891 (Titanium Dioxide)°, Silybum Marianum Extract°, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*°, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*°

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.