info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Novexpert Express Radiant Cleansing Foam

Çmimi:2,520.00 L 2,016.00 L -20%

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE005
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure.
Pastron butësisht lëkurën, duke larguar makijazhin dhe çdo papastërti.
E lë lëkurën të butë dhe plot shkëlqim.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Aplikoni shkumën në një fytyrë të lagur. Lëreni të veprojë për 20 sekonda, më pas masazhojeni për 10 sekonda, shpëlajeni dhe thajeni.
Mjafton pastrimi një herë në ditë, mundësisht në mbrëmje. Gjithashtu ideale si një trajtim parandalues ​​për qimet e rritura të mjekrës tek meshkujt.

Aqua (Water)°, Glycerin°, Coco-Glucoside°, Decyl Glucoside°, Caprylyl/Capryl Glucoside°, Gluconolactone°, Citric Acid°, Disodium Cocoyl Glutamate°, Parfum (Fragrance)°, Ascorbyl Glucoside°, Zinc PCA°, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water*°, Glyceryl Caprylate°, Sodium Cocoyl Glutamate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, PCA Ethyl Cocoyl Arginate°, Phytic Acid°, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract°

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.