info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Xerodiane AP+ Gentle Foaming Gel

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Xhel larës për lëkurë të thatë & atopike, i përshtatshëm për të gjithë familjen.
745 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

745 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Xhel larës për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, dhe atopike.
Mbron & hidraton fytyrën dhe trupin pa shkaktuar tharje.
Formula e saj me tolerancë të lartë mundëson përdorim të sigurt të përditshëm tek foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

Mund të përdoret në flokët e të vegjëlve tuaj.
Tolerancë shumë e lartë.

Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Masazhojeni butësisht & shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER), GLYCERIN, SODIUM LAURETH SULFATE, ACRYLATES/STEARETH-20 METHACTRYLATE COPOLYMER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PHENETHYL ALCOHOL, PEG/PPG-22/24 DIMETHICONE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), TETRASODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-2, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, SODIUM SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.