info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care

Çmimi:3,800.00 L 3,040.00 L -20%

Krem nate për lëkurë të hiperpigmentuar.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Trajtim efektiv, i cili korrigjon pamjen e njollave të errëta gjatë natës, duke i dhënë lëkurës një pamje uniforme.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

I pasur me agjentë depigmentues:
– REDUCTOL, një mbrojtës i fuqishëm i keratinociteve,
– VITA C2G në mënyrë efektive dhe të qëndrueshme bllokon prodhimin e melaninës,
– ACTIVE WHITE promovon heqjen e qelizave të ngarkuara me melaninë,
– ALPHA ABT frenon enzimën përgjegjëse për mbiprodhimin e melaninës,
– Immortelle Extract, një agjent natyror fitobioaktiv, promovon mbrojtjen e qelizave, korrigjon njollat ​​e errëta ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e njollave të reja.

Teksturë kremoze.

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë të pastër.

AQUA (WATER), COCONUT ALKANES, OCTYLDODECANOL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, ALPHA-ARBUTIN, ASCORBYL GLUCOSIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, DISODIUM PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, CETEARYL GLUCOSIDE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYISOBUTENE, DIMETHYL ISOSORBIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CHLORPHENESIN, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM SULFITE, TETRAHYDROPIPERINE, SORBITAN ISOSTEARATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROXYPINACOLONE RETINOATE, SODIUM METABISULFITE, HELICHRYSUM ARENARIUM FLOWER EXTRACT, TROPOLONE, LECITHIN, PHENOXYETHANOL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.