info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Eye Contour Care

Çmimi:3,000.00 L 2,400.00 L -20%

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve.
10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulimi

Masa

10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Për shkak të lëkurës së hollë dhe të brishtë, zona rreth syve mund të hiperpigmentohet lehtësisht.
Duke përfshirë një ekstrakt të pemës së mëndafshit të kombinuar me acidin hialuronik dhe ekstraktin Rhodiola, ky krem ​​me tolerancë të lartë rigjeneron dhe detoksifikon zonën e syve, duke vepruar ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve.

Reductol 4P + dhe Vitamina C e stabilizuar targetojnë zonat e hiperpigmentuara.
Tonifikues.
Efekt afatgjatë.

Aplikojeni kremin në zonën e syve në mëngjes.

AQUA (WATER), MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BETAINE, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, MANNITOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CI 77492 (IRON OXIDES), ACETYL GLYCYL BETA-ALANINE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, TOCOPHEROL, ISOHEXADECANE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SACCHAROMYCES CEREVISIAE EXTRACT, CI 77491 (IRON OXIDES), HYDROGENATED LECITHIN, POLYMETHYL METHACRYLATE, LECITHIN, SODIUM HYDROXIDE, CHLORPHENESIN, SILICA, POLYSORBATE 60, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PHYTIC ACID, SORBITAN ISOSTEARATE, BENZYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77499 (IRON OXIDES), ALUMINA, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, DARUTOSIDE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.