info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

Çmimi:3,000.00 L 2,400.00 L -20%

Krem për parandalimin e formimit të strijave.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOREV161
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Formulim, i përshtatshëm për të parandaluar dhe trajtuar strijat e formuara nga degradimi i fibrave të kolagjenit dhe elastinës gjatë periudhës së adoleshencës, shtatzënisë ose nga një ndryshim i menjëhershëm në peshë.
Për siguri dhe efektshmëri optimale, ekspertët tanë dermatologjikë kanë krijuar një formulë specifike, duke zvogëluar ndjeshëm madhësinë, ngjyrën dhe thellësinë e strijave, duke zbutur dhe përmirësuar kështu strukturën e lëkurës.

– Cicagen-C Kombinimi i patentuar i vitaminës C të stabilizuar dhe Acidit Hialuronik nxit prodhimin e kolagjenit.

Molekulë e gjeneratës së re.
Ristrukturon dhe i rikthen elasticitetin lëkurës suaj.

Aplikojeni dy herë në ditë në zonat e prekura (stomak, vithe, kofshë, ije, gjinj, etj.).
Masazhoni butësisht zonat me lëvizje rrethore.
Formulë hipoalergjike, e përshtatshme që nga muaji i parë i shtatzënisë dhe pas lindjes.
Mos e aplikoni në gji gjatë gjidhënies.

AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), LECITHIN, CHLORPHENESIN, SODIUM CITRATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, PEUCEDANUM GRAVEOLENS (DILL) EXTRACT, XANTHAN GUM.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.