info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Sensidiane AR Intensive Anti-redness Care

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Krem hidratues intensiv për lëkurë kuperoze.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOREV056
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krijuar posaçërisht për njerëzit me lëkurë të prirur ndaj rosacea, Sensidiane AR Intensive Care mbron dhe forcon kapilarët e lëkurës, zvogëlon skuqjen e përhapur dhe lezionet inflamatore, rregullon florën e lëkurës, fsheh skuqjen dhe unifikon lëkurën.
Hidraton dhe qetëson lëkurën.

Emulsion me teksturë të lehtë, lehtësisht të absorbueshëm nga lëkura.

Rezultate të garantuara pas muajit të parë të përdorimit: kapilarë më të fortë, skuqje dhe papërsosmëri të zvogëluar dhe një ton të barabartë të lëkurës.

Aplikojeni kremin në zonën e syve në mëngjes dhe/ose darkë.

AQUA (WATER), NIACINAMIDE, OCTYLDODECANOL, COCONUT ALKANES, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, DIMETHICONE, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, C20-22 ALCOHOLS, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL HYDROXYSTEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, TALC, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYISOBUTENE, CHLORPHENESIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ALLANTOIN, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, ASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACT, DISODIUM EDTA, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, CI 77288 (Chromium Oxide Greens), SORBITAN ISOSTEARATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.