info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Sensidiane AR Anti-redness Care

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Krem hidratues për lëkurë kuperoze.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOREV055
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Emocionet, ndryshimet e temperaturës dhe agresorët e jashtëm tentojnë të ndryshojnë lëkurën e ndjeshme dhe reaktive.

Kujdesi Kundër Skuqjes Sensidiane® lufton skuqjen e lokalizuar ose të përhapur në fytyrë, duke vepruar drejtpërdrejt në faktorin e zgjerimit të enëve të gjakut.
Perlat e gjelbërta ndihmojnë në neutralizimin e skuqjes.
Lëkura kuperoze qetësohet menjëherë dhe merr një pamje të njëtrajtshme.

Me aromë delikate, ky produkt ka një teksturë kremoze e cila sjell rehati të menjëhershme.

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe/ose darkë.

AQUA (WATER), OCTYLDODECANOL, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, COCONUT ALKANES, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, PENTYLENE GLYCOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, GLYCERYL HYDROXYSTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), METHYLPROPANEDIOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPANEDIOL, CHLORPHENESIN, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, COCO CAPRYLATE/CAPRATE, POLYISOBUTENE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, BUTYLENE GLYCOL, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS), FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, SORBITAN ISOSTEARATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, CI 61565 (GREEN 6), POTASSIUM SORBATE, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.