info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Psoriane Daily Shampoo

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës.
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

125 ml

Specific For

Suitable For

Shampo për përdorim të përditshëm kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës.
Prezenca e Piroctone Olamine dhe agjentëve keratolitikë nxisin eleminimin e zbokthit & pastrimin e skalpit.

Tolerancë shumë e lartë.
Formula e pasur me piramon olamine.

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojeni.
Lëreni të veproje për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, SODIUM COCOAMPHOACETATE, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SALICYLIC ACID, PEG/PPG-22/24 DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE , PIROCTONE OLAMINE, LAURETH-2, PARFUM (FRAGRANCE), OXIRANE, CITRIC ACID, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SODIUM SULFATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.