info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo

Çmimi:2,200.00 L 1,760.00 L -20%

Shampo për flokë të yndyrshëm.
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm.
Falë përbërësve aktivë pastrues dhe surfaktantëve specifikë, Hexaphane Sebum-Regulator pastron skalpin dhe rregullon prodhimin e yndyrës.
Përmirëson pamjen e flokëve.

Agjentë të butë pastrimi.
Fuqi e fortë shkumuese.
Përbërësit aktivë pastrues dhe rregullues të sebumit.

Aplikojeni në flokë të njomë, masazhojeni skalpin për disa minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POTASSIUM ABIETOYL HYDROLYZED SOY PROTEIN, COCAMIDE DEA, GLYCERYL LAURATE, ZINC PCA, DMDM HYDANTOIN, TETRASODIUM EDTA, CITRIC ACID, COPPER PCA, PARFUM (FRAGRANCE), POTASSIUM SORBATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.