info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Aquareva Legere Moisturizing Cream 24h

Çmimi:3,200.00 L 2,560.00 L -20%

Krem hidratues 24 orësh, i përshtatshëm për lëkurë të dehidratuar normale në mikse.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formuluar posaçërisht për lëkurë të dehidratuar normale në mikse.
Rigjallëron dhe hidraton lëkurën në thellësi, duke siguruar një komoditet të menjëhershëm dhe të qëndrueshëm.

Falë perlave të ujit të akullnajave, lëkura energjizohet dhe fiton shkëlqim që zgjat.
Tekstura e lehtë dhe aroma ujore sjellin freski dhe mirëqenie të menjëhershme.
Si rezultat, lëkura juaj ndihet më elastike dhe e butë.

Lëkura ribalancohet dhe hidratohet për 24h.
Teksturë e lehtë.
Formula e pasuruar me acid hialuronik.
Jo-komedogjene.

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë të pastër.

AQUA (WATER), GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, OLIVE OIL DECYL ESTERS, COCONUT ALKANES, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETYL ALCOHOL, JOJOBA ESTERS, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, PROPANEDIOL, HYDROGENATED LECITHIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHLORPHENESIN, LECITHIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRAT E , SQUALENE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, SORBITAN OLEATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, SORBITAN LAURATE, SODIUM HYDROXIDE, MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.