info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Actipur BB Cream Light

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Korrigjon dhe fsheh papërsosmëritë në lëkurën me akne.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Laboratorët dermatologjikë NOREVA kanë zhvilluar një gamë revolucionare dedikuar posaçërisht lëkurës së ndjeshme me papërsosmëri, duke kombinuar tolerancë shumë të lartë, performancë (patentë PS / PP) dhe veti të jashtëzakonshme matifikuese falë formulave unike, pa AHA, pa BHA dhe pa retinol.
Korrigjim i shpejtë & i plotë i papërsosmërive.

Ndihmon në eleminimin e njollave dhe rregullimin e sekretimit të sebumit.
Actipur BB Cream korrigjon dhe fsheh papërsosmëritë në lëkurën me akne, në një hap të vetëm.
Tekstura e saj e lehtë dhe fluide, e lë lëkurën të hidratuar dhe të matifikuar.

Formuluar me pigment natyral, ky krem unifikon pamjen dhe zvogëlon papërsosmëritë e lëkurës.

– Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme.
– Mbulim afatgjatë.
– Jo komedogjenik.

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë në mëngjes në lëkurë të pastruar paraprakisht.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PROPANEDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, CI 77492 (IRON OXIDES), DIMETHICONE, MAGNESIUM SULFATE, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE,BISABOLOL, CI 77491 (IRON OXIDES), POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, CI 77499 (IRON OXIDES), XANTHAN GUM, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DIMETHICONOL, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, FARNESOL, CERAMIDE NP, PHENOXYETHANOL, ALUMINUM HYDROXIDE, LIMONENE, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, LINALOOL, CHOLESTEROL, CARBOMER, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CERAMIDE EOP, TRIISOPROPANOLAMINE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.