info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Nivea Sun Tropical Bronze Intensive Braune & Seidige Haut Spray

Çmimi:1,650.00 L

Vaj për trupin i cili intensifikon nxirjen.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: NI201

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Vaj për trupin i cili përshpejton nxirjen intensive dhe afatgjatë.
Karoteni dhe vitamina E hidratojnë lëkurën, duke i dhuruar asaj një ndjesi të mëndafshtë.
Respekton lëkurën dhe planetin me formulën “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.
Testuar dermatologjikisht.
Paketim i ricilkueshëm.

Tundeni para përdorimit.
Hidhni nje sasi të konsiderueshme vaji në duar dhe aplikojeni butësisht në trup.