info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Nivea Sun Schutz & Braune Doppelter SPF 30 Spray

Çmimi:2,380.00 L

Qumësht mbrojtës ndaj diellit dhe përshpejtues i nxirrjes për trupin.
270 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI200

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

270 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Spray për trupin me veprim të dyfishtë:

– mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme diellore.
– përshpejton procesin e nxirrjes.

I pasur me pro-melaninë, një ekstrakt natyral, i cili stimulon procesin natyral të nxirjes së lëkurës.

Tundeni para përdorimit.
Mos e spruconi direkt në fytyrë.
Hidhni nje sasi të konsiderueshme kremi në duar dhe aplikojeni butësisht në fytyrë dhe në trup 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

Aqua, Alcohol Denat., Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Glycyrrhetinic Acid, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Copernicia Cerifera Cera, Cetyl Palmitate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.