info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Çmimi:4,160.00 L 3,328.00 L -20%

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta.
15 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

15 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem hidratues dhe rigjenerues i syve.
Formuluar me 4% glukonolakton, vitaminë E & pro-vitaminë B5.
Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të reja, pa irrituar zonën delikate të syve.
Forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Acidi hialuronik në këtë formulim ndihmon në hidratimin e zonës rreth syve.
Përmban çaj jeshil, aguliçe dhe vaj avokado për të qetësuar lëkurën delikate.

Tonifikon lëkurën.

Pa aromë.
I testuar oftalmologjikisht.
Hipoalergjik.

Aplikojeni butësisht ne zonën e syve dy herë në ditë dhe masazhojeni deri në përthithje të plote.
Më pas, aplikoni një krem me faktor mbrojtës ndaj diellit.

Aqua (Water), Gluconolactone, Octyldodecyl Neopentanoate, Glycerin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Ricinoleate, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Panthenol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Propylene Glycol Hydroxystearate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Arginine, Sodium Hyaluronate, BHT, Disodium EDTA, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.