info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

Çmimi:4,790.00 L 3,832.00 L -20%

Shkumë larëse pa sapun për të gjitha llojet e lëkurës.
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

NeoStrata Skin Active Exfoliating ëash është një pastrues pa sapun, i cili heq në mënyrë efektive yndyrën e tepërt dhe makiazhin nga lëkura.
Formula unike me Polihidroksi acide (PHA), përfshirë acidin maltobionik bën të mundur eksfolimin dhe pastrimin e papastërtive nga poret.
Larësi është i pasur me një kompleks botanik të ekstrakteve të Aloes, Kamomilit, Kastravecit dhe Rozmarinës, të cilat ndihmojnë në normalizimin e niveleve të pH të lëkurës dhe përgatitjen e saj për kremrat pasues të rutinës ditore.
Lëkura ndihet super e butë dhe e shëndetshme.

I përshtatshëm për çdo lëkurë.
Pa sapun.
Pa aromë.

Pastroni lëkurën në mëngjes dhe në darkë me larësin Exfoliating wash, duke e masazhuar butësisht në fytyrë të lagur më parë.
Shpëlajeni dhe thajeni mirë.

Aqua/Water/Eau, Gluconolactone, PEG-8, Decyl Glucoside, PEG-8 Dimethicone, Ammonium Hydroxide, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Maltobionic Acid, Arginine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Triethyl Citrate, Caprylyl Glycol, Methyldihydrojasmonate, Ethylene Brassylate, Polysorbate 20, Sodium Bisulfite, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.