info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Neosrata Restore Bionic Face Serum

Çmimi:6,750.00 L 5,400.00 L -20%

Serum hidratues intensiv për lëkurë të thata dhe të ndjeshme
30 g

Stock: Ka stok

SKU: NEOS48
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Ky serum intensiv me 10% acid laktobionik ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe në përmirësimin e strukturës së lëkurës, duke përforcuar njëkohësisht efektin e produkteve të tjera anti-rrudhë që janë pjesë e rutinës tuaj ditore.
Acidi laktobionik, një antioksidant i fuqishëm, ndërton dhe mbron strukturën mbështetëse të lëkurës nga faktorët e jashtëm mjedisorë.
Sëbashku me antioksidantëvet e tjerë si Pro-vitamina A, C dhe E, tekstura e lehtë bën të mundur hidratimin intensiv dhe reduktimin e rrudhave të imta dhe ekzistuese, madhësisë së poreve dhe hiperpigmentimin në lëkurë.
Ideal për përdorim pas trajtimeve dermokozmetike.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas pastrimit të lëkurës dhe para përdorimit të produkteve të tjera (hidratues).
Mund të përdoret në të gjithë sipërfaqen e fytyrës, përfshirë këtu edhe zonën e syve apo përreth gojës. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë.

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Lactobionic Acid, Glycerin, Polysorbate 80, Arginine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Disodium EDTA, Polyquaternium-10, Methylparaben, Chlorphenesin.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.