info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Nausolvit Junior Drops

Çmimi:1,450.00 L

Suplement ushqimor bimor që pakëson të vjellat dhe të përzjerat tek fëmijët
20 ml

Stock: Ka stok

SKU: 001320
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

20 ml

Suitable For

Suplement ushqimor natyral, i formuluar posaçërisht për të larguar ndjesinë e të përzjerave dhe për të pakësuar të vjellat tek fëmijët mbi 6 muajsh.
Kombinon ekstraktet e xhinxherit me frukto-oligosaharide.
Përmban kompleksin SynerShield.
Ekstraktet e xhinxherit janë përgjegjëse për vetitë e suplementit.

Nuk përmban gluten dhe laktozë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
Bebet nga 6 muaj deri në 1 vjeç: 2 pika për kg, të tretura në një sasi të pakët uji.
Fëmijët nga 1 deri në 3 vjeç: 10 pika 3 herë në ditë.
Fëmijët nga 3 deri në 6 vjeç: 15 pika 3 herë në ditë.
Fëmijët nga 6 deri në 12 vjeç: 20 pika 3 herë në ditë.
10 pika i korrespondojnë 0,5 ml në nivelin e pikatores.

ginger, fuctooligosaccharides

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.