info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Natursutten Butterfly Rounded Pacifier

Çmimi:1,250.00 L 1,125.00 L -10%

Biberon prej gome natyrale per foshnjët tuaja.
Formë rrumbullake
Paketim x 1 biberon

  • e madhe
  • e mesme
  • e vogël
Spastroje

SKU: v040121
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

e madhe, e mesme, e vogël

Material

Mosha

Suitable For

Linja e biberonëve Butterfly njihet me këtë emërtim për shkak të formës si flutur që ka mburoja e biberonit.
Është zgjedhur kjo formë me qëllim që të mos prekë hundën e foshnjës.
Materiali i përdorur është goma natyrale, e cila është e butë dhe nuk le shenja në fytyrën e foshnjës.

Biberonët nuk përmbajnë çarje ose vrima, me qëllim që të shmanget grumbullimi i baktereve në to.
Kanë formë të rrumbullakët.

Janë miqësorë me ambjentin, të biodegradueshëm dhe të qëndrueshëm.
Plotësojnë standartet
Europiane për sigurinë e produktit dhe etikën në punë.

Nuk përmbajnë:
-parabene;
-PVC;
-substanca që shkaktojnë alergji;
-substanca që shkaktojnë ndryshime hormonale;
-ngjyrues artificialë;
-zbutës kimikë.

Kujdes!
Para përdorimit të parë, sterilizoni produktin duke e zier në ujë për 5 minuta.
Hiqeni nga uji dhe lëreni të ftohet.
Pastrojeni para çdo përdorimi duke përdorur ujë të ngrohtë dhe larës biberonash.
Asnjëherë mos i pastroni produktet e Natursutten në sterilizues, mikrovalë apo lavastovilje.

natural rubber

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.