info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Nature’s Truth Hyaluronic Acid Serum Topical Liquid

Çmimi:3,100.00 L

Serum hidratues me acid hialuronik
Paketim x 30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim me një teksturë të lehtë, jo i yndyrshëm që ofron një hidratim që zgjat në kohë.
Zbut lëkurën dhe i rikthen gjendjen e hidratimit optimal.
Zgjedhja e duhur për persona që kanë një lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe pa shkëlqim.

Për t’u ofruar një produkt të sigurt dhe cilësor në formulim nuk ka:
-OMGJ;
-parabene;
-SLS;
-vajra minerale;
-gluten;
-parfum.

Serumi ka vetëm përdorim topik.
Nuk duhet të gëlltitet.
Nuk duhet të aplikohet në zona të irrituara apo në plagë.
Të shmanget kontakti me sytë.
Ndaloni përdorimin nëse ndodh ndonjë reaksion alergjik nga përdorimi i produktit.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret në fëmijë ose në kafshë.

Aplikohet me masazh të lehtë, në lëkurën e thatë që ka nevojë për t’u hidratuar.
Mund të përdoret disa herë gjatë ditës.
Mund të përzjehet me vajra esenciale për një eksperiencë sa më të këndshme.

Demineralized Water, Vegetable Glycerin, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Citric Acid, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.