info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Nature’s Truth Collagen Beauty Serum

Çmimi:3,490.00 L

Serum hidratues me përmbajtje kolagjeni
Paketim 30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Kolagjeni është një proteinë e nevojshme për të patur flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme.
Serumi me kolagjen i Nature’s Truth synon të hidratojë lëkurën dhe t’i rikthejë asaj shkëlqimin e humbur.
Pakëson dhe zbeh rrudhat e para duke iu dhuruar një pamje gjithnjë e më rinore.

Formulim me teksturë të lehtë dhe pa aromë.
Për t’u ofruar një produkt të sigurt dhe cilësor në formulim nuk ka:
-OMGJ;
-parabene;
-SLS;
-vajra minerale;
-gluten;
-parfum.

Serumi ka vetëm përdorim topik.
Nuk duhet të gëlltitet.
Nuk duhet të aplikohet në zona të irrituara apo në plagë.
Të shmanget kontakti me sytë.
Ndaloni përdorimin nëse ndodh ndonjë reaksion alergjik nga përdorimi i produktit.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret në fëmijë ose në kafshë.

Aplikohet me masazh të lehtë, në lëkurën e thatë që ka nevojë për t’u hidratuar.
Mund të përdoret disa herë gjatë ditës.
Mund të përzjehet me vajra esencialë për një eksperiencë sa më të këndshme.

Demineralized Water, Hydrolyzed Collagen, Vegetable Glycerin, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.