[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Natures Aid Acidophilus Complex

Çmimi:2,053.20 L

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Acidophilus Complex është një suplement ushqimor që synon të shtojë bakteret e mira në florën e zorrëve, duke mbajtur të balancuar Mikrobiomën.
Përmban 5 miliard mikroorganizma ku përmendim: Lactobacillus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus dhe Lactobacillus casei.
Formulim në formën e kapsulave vegjetale, lehtësisht të konsumueshme.

Nuk përmban derivate të bulmetit.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë 2-4 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Probiotic prep (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei), Anticaking Agents (Silicon Dioxide, Vegetable Source Magnesium Stearate).