info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Mustela Melting Massage Balm

Çmimi:2,808.00 L 2,246.40 L -20%

Xhel masazhues për trupin me avokado
90 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

90 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Balsam masazhi organik që shkrin në dorë, i cili siguron hidratim afatgjatë në lëkurën e foshnjës suaj, që nga lindja.
Me teksturën e tij të shkrirjes xhel-vaj, ky balsam është ideal për të masazhuar butësisht bebin – për një moment të përbashkët, relaksues butësie!
Formula e tij 100% me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të avokados dhe aromën e re me origjinë natyrale, ofrojnë një përvojë unike shqisore.

Tekstura e tij shkrihet nga xhel në vaj, për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën e foshnjës tuaj, falë vajit organik të avokados.
Me formulën dhe aromën e tij 100% natyrale, ky balsam lë një aromë unike në lëkurën e fëmijës suaj.

I relaksuar, foshnja juaj do të bjerë në gjumë më shpejt dhe gjithashtu do të zgjohet me një humor më të mirë!

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e thatë, jo të irrituar dhe masazhoni lëkurën e foshnjës tuaj, një herë në ditë.
Ideale për një masazh 2 deri në 20 minuta!

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AQUA/WATER/EAU, SUCROSE LAURATE, SUCROSE STEARATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.