info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Lierac Sunissime Global Anti-Ageing Eye Care SPF50

Çmimi:3,870.00 L 2,709.00 L -30%

Stick mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për zonën rreth syve.
3 g

Stock: Ka stok

SKU: LIER249
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

3 g

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Stick mbrojtës për sytë me filtra 100% mineralë.
Ofron gamë ultra të gjerë të mbrojtjes nga dielli (UVA, UVB, Visible dhe Infrared), ndërsa acidi hialuronik hidraton dhe zbut lëkurën e brishtë në zonën e syve.

Aplikim shumë praktik falë formulimit në formë stick-u.
Mund të përdoret si një korrigjues në zonat e errëta rreth syve.
Gjithashtu ofron mbrojtje perfekte, në zona të veçanta që janë të ndjeshme ndaj diellit.

Nuk ka parfum për tolerancë optimale.
Praktik për t’u mbajtur me vete kudo.

Aplikojeni në zonën e syve para ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

C12-15 ALKYL BENZOATE. ZINC OXIDE [nano]. TITANIUM DIOXIDE [nano]. CI 77019 / MICA. ISOCETYL STEAROYL STEARATE. COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. OCTYLDODECYL MYRISTATE. POLYETHYLENE. GLYCERYL BEHENATE. ALUMINA. CI 77492 / IRON OXIDES. PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL. AQUA / WATER / EAU. STEARALKONIUM HECTORITE. TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE. SIMETHICONE. PROPYLENE CARBONATE. SODIUM HYALURONATE. CI 77491 / IRON OXIDES. CI 77499 / IRON OXIDES. BUTYLENE GLYCOL. GLYCERIN. MELANIN. OXOTHIAZOLIDINE. POLYGONUM AVICULARE EXTRACT. PENTYLENE GLYCOL. PHENOXYETHANOL. BIOSACCHARIDE GUM-4. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. ETHYLHEXYLGLYCERIN. 1451A.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.